Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Jak dopadl běh v zámeckém parku v Dačicích?

V pátek 27. září se jedenáct přihlášených žáků v doprovodu paní asistentky Evy Trepkové vydalo do Dačic změřit síly se sportovci z ostatních škol v tradičním přespolním běhu zámeckým parkem. Protože závod začínal až v 10 hodin, a měli jsme tedy dostatek času, byl domluven v knihovně Matěje Mikšíčka program, který pro nás pracovnice knihovny přichystaly. Studené ráno jsme příjemně strávili v prostorách knihovny a poté jsme již vyrazili do zámeckého parku. Počasí nám příliš nepřálo, bylo velmi chladno a čekání na jednotlivé běhy moc příjemné nebylo. Nicméně všichni naši běžci a běžkyně dali do závodu všechno, a někteří si sáhli doslova na dno svých sil. Přestože se tentokrát nikdo neumístil na stupních vítězů, v konkurenci ostatních škol jsme se neztratili. Pěkný výsledek předvedly žákyně v kategorii 6. a 7. tříd, kdy hned tři z nich skončily v první desítce, z nichž nejlepší byla Terezka Bártů na 5. místě. Všem našim žákům a žákyním děkujeme za vzornou reprezentaci, příští rok to třeba cinkne!

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.